Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Гідроакумулятори   /   KOER

Гідроакумулятор KOER BP8 (KB0002)

Фото - Гідроакумулятор KOER BP8
KOER BP8
Тип
розширювальний бак
Об'єм
8 л
Максимальний робочий тиск
5 бар
Діаметр з'єднання
3/4"
Матеріал бака
вуглецева сталь
Матеріал мембрани
EPDM (етиленпропілендієнова)
Дата додавання на E-Katalog
липень 2021
Маркування виробника
KB0002

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KOER 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KOER.

Купити KOER BP8

Усі ціни 17 →

Бак розширювальний для системи опалення (плоский) Koer BP8 8л (KB0002) KB0002

Бак розширювальний для системи опалення (плоский) Koer BP8 8л (KB0002) рекомендуємо вам придбати від бренду Koer у каталозі т... щеоварів для опалення Теплорадість Наші консультанти нададуть Вам найкращі компоненти напишіть на email або зателефонуйте за номером телефону (067) 478-51-55. Також, замовляй розширювальні баки для опалення від найкращих виробників - У нас у магазині. Якщо у вас виникли будь-які питання по товару Бак розширювальний для системи опалення (плоский) Koer BP8 8л (KB0002) запитайте необхідну інформацію у нас. Електронний магазин Теплорадість доставить клієнтам у регіонах: Бердянськ, Чернігів, Кременчук , а також у будь-які міста України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 400 грн.

Розширювальний бак плоский KOER BP8 8 л 3/4" KB0002 KB0002

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Розширювальний бак радіальний KOER BP8 (KB0002) KB0002

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись

Бак розширювальний для системи опалення (плоский) Koer BP8 8л. (KB0002) KB0002

Blagbaza.com.uaНовий магазин
(Харків)
Поскаржитись
1 340 грн.

Бак расширительный для системы отопления (плоский) Koer BP8 8л KB0002

Бак расширительный для системы отопления (плоский) Koer BP8 8л KB0002 Характеристики : Ед. в упак. : 117Вес ящ. : 4Комплектац... щеия : Инструкция, гарантийный талонМаксимальная температура рабочей жидкости (°C) : 99Максимальная температура окружающей среды (°C) : 60Гарантийный срок (мес) : 12Максимальное статическое давление (бар) : 5,00Качество воды : ЧистаяМинимальная температура окружающей среды (°C) : 2Материал изделия : СтальШирина (мм) : 340Высота (мм) : 130Вес (кг) : 3,40Объем бака (л) : 8,00Страна бренда : ЧехияТип изделия : Расширительный бак для систем отопленияТорговая марка : KoerСерия : BP8
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
1 260 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на KOER BP8

Модификації KOER BP8

Ціни на KOER BP8
KOER BP6 від 1 206 грн.20 пропозицій
KOER BP8 від 1 260 грн.20 пропозицій
KOER BP10 від 1 314 грн.19 пропозицій
KOER BP12 від 1 377 грн.19 пропозицій