Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Lanvigator

Літня шина Lanvigator CatchPower 245/30 R20 90W

Фото - Шини Lanvigator CatchPower 245/30 R20 90W
Виберіть розмір шин
Lanvigator CatchPower 245/30 R20 90W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
245 мм
Профіль
30 %
Посадковий діаметр
20 "
Індекс навантаження
90
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
72 дБ
Дата додавання на E-Katalog
січень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.

Купити Lanvigator CatchPower 245/30 R20 90W

Усі ціни 9 →

Lanvigator CatchPower 245/30 R20 90W XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 141 грн.

Шина Lanvigator Catch Power 245/30 R20 90W XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 032 грн.

Lanvigator Catchpower (245/30R20 90W)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 071 грн.

Летние шины Lanvigator Catchpower 245/30 R20 90W XL

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 196 грн.

Lanvigator CatchPower 245/30 R20 90W

Бренд - Lanvigator;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Посилення - XL;Ширина - 245;Профіль - 30;Діаметр - 20;Індекс навантаженн... щея - 90;Індекс швидкості - W;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
2 155 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Lanvigator CatchPower 245/30 R20 90W