Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Ноутбуки   /   Lenovo

Ноутбук Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10 [83JM0019US]

Фото - Ноутбук Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10 (83JM0019US)
Відео 1Фото 8
Порівняти ціни 8 →
Дисплей:16 ", 2880x1800 (16:10)
Процесор:Core Ultra 9, 285H, 1 ГГц
Відеокарта:RTX 5050
ОЗП:32 ГБ
Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 1 ТБ
Вага ноутбука:1.96 кг
в списокмої списки
Модифікації Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10 6
Характеристики
Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10 [83JM0019US]
Колір
Типноутбук
Платформа Intel Evo
Дисплей
Діагональ екрана16 "
Тип матриціOLED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність дисплея2880x1800 (16:10)
Частота зміни кадрів120 Гц
Яскравість500 нт
Яскравість HDR1100 ніт
Контрастність1000000 :1
Колірне охоплення (DCI-P3)100 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Підтримка HDRHDR10
Сертифікація VESA HDRDisplayHDR 1000 True Black
Сенсорний
Процесор
СеріяCore Ultra 9
Модель285H
Кодова назва процесораArrow Lake (Series 2)
Кількість ядер16 (6P+8E+2LPE)
Кількість потоків16
Тактова частота1 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore5.4 ГГц
Тепловиділення (CPU TDP)45 Вт
Тест 3DMark0616618 points
Тест Passmark CPU Mark33340 points
Тест SuperPI 1M7.2 с
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті32 ГБ
Тип пам’ятіLPDDR5X
Частота пам'яті ОЗП8400 МГц
Кількість слотів ОЗПвбудована
Відеокарта
Тип відеокартидискретна
Серія відеокартиNVIDIA GeForce
Модель відеокартиRTX 5050
Об'єм відеопам'яті8 ГБ
Тип пам'яті відеокартиGDDR7
Тепловиділення (GPU TDP)105 Вт
Підтримка VR
Тест 3DMark0647989 points
Тест 3DMark Vantage P76534 points
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD M.2 NVMe
Ємність накопичувача1 ТБ
Інтерфейс накопичувача M.2PCIe 4.0 4x
Розмір накопичувача M.222x42 мм
Додатковий роз'єм M.21 шт
Інтерфейс дод. роз'єму M.2PCI-E 4.0 4x
Розмір дод. накопичувача M.222x80 мм
Роз'єми і підключення
Порти підключенняHDMI
v2.1
Кардридер / SD /
USB-A 5Gbps2 шт.
USB4 40 Гбіт/с2 шт.
Інтерфейс Thunderboltv4 2 шт.
Підтримка Alternate Mode
Макс. моніторів, що підключаються3
Wi-FiWi-Fi 7 (802.11be)
Bluetoothv5.4
Мультимедіа
Web-камера1920x1080 (Full HD)
Шторка для камери
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos
Безпека3D сканер обличчя
Клавіатура
Підсвічуваннябіла
Конструкція клавішострівного типу
Num блок
Маніпуляторскляний тачпад
Акумулятор
Ємність батареї84 Вт*год
Макс. час роботи21 год
Живлення по USB-C (Power Delivery)
Швидка зарядка
Час зарядки15 хв забезпечать 3 години роботи
Комплектний блок живлення170 Вт
Інше
Передвстановлена ОСWin 11 Home
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпусаалюміній
Габарити (ШхГхТ)357x251x17 мм
Вага1.96 кг
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Де купити Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10 [83JM0019US]

Lenovo Ноутбук Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10 (83JM0019US) Luna Gray

MTA.ua
Офіційний партнер Lenovo
(Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
78 799 грн.

Ноутбук Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10 (83JM0019US)

Zhuk.uaЗ нами 6 років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
77 915 грн.

Ноутбук Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10 16" (Intel Core Ultra 9/32GB/1TB (SSD)/RTX 5050) (83JM0019US) (Standard) 83JM0019US

Jabko.uaЗ нами 3 роки (Львів)
Поскаржитись
78 299 грн.

Ноутбук Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10 (83JM0019US) 83JM0019US

Openshop.uaЗ нами 5 років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
76 876 грн.

Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10 (83JM0019US) Refurbished

Mobileplanet.uaЗ нами 8 років (Одеса)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
75 163 грн.

Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10 (83JM0019US) 83jm0019us

Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки (Київ)Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
80 477 грн.

Ноутбук Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10 (83JM0019US) Luna Grey

Маркетплейс: Rozetka.ua  Zelezo З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
82 759 грн.

Ноутбук Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10 (83JM0019US) Luna Gray

Маркетплейс: Rozetka.ua  THANOS З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
83 949 грн.

Динаміка цін на Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10 [83JM0019US]

Відеоогляди