Наушники
Lenovo HT38
Видео 12Фото 16 |
Lenovo HT38 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lenovo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lenovo HT38
Все цены 19 →Lenovo HT38 Black | 899 грн. |
Навушники Lenovo HT38 Black | 249 грн. |
Lenovo Навушники HT38 Black (F00260228) 193457 | 399 грн. |
Навушники безпровідні Lenovo HT38 Black | 449 грн. |
Бездротові внутрішньоканальні навушники Lenovo HT38 із зарядним кейсом TWS | 329 грн. |
eще 14 предложений
Брали дитині у школу. Type-C
Гучність Ціна Бренд все ж таки Якість мікрофону
Незручне сенсорне керування Ruslan ShiZ: пользуюсь Lenovo HT38 несколько месяцев |
Якщо потрібні ультрабюджетні наушники - це хороший вибір, але якщо ціна не перевищує 200 гривень. 1. Якість звуку. Непоганий якщо враховувати що це початковий рівень
2. Комплект поставки в який поклали кабель для зарядки 3. Мають непогану гучність 4. Type-C роз'єм для зарядки кейсу 1. Вони дуже прості в плані функціоналу. Не має ні змінних кодеків. Ні додатку для керування.
2. Сенсорне керування тупить. Через те що є один тап дуже часто трапляються хибні спрацювання. Самі тапи неккоректно відпрацьовують 3. Мікрофон для галочки. Користуватись не можливо 4. На гучності 90 відсотків і вище звук перетворюється на кашу. 5. Кришка кейсу відкриваться не до кінця через що незручно діставати наушники 6. Люфт кришки кейсу Alexey: пользуюсь Lenovo HT38 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →