Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Оперативна пам'ять   /   Lexar

Оперативна пам'ять Lexar DDR4 SO-DIMM 1x8GB LD4AS008G-B3200GSST

Фото - Оперативна пам'ять Lexar DDR4 SO-DIMM 1x8GB LD4AS008G-B3200GSST
Lexar LD4AS008G-B3200GSST
Об'єм пам'яті
1 x 8GB
Форм-фактор пам'яті
SO-DIMM (laptops)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
22-22-22
First Word Latency
13.75 нс
Робоча напруга
1.2 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Офіційний сайт
lexar.com
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2021
Маркування виробника
LD4AS008G-B3200GSST

LD4AS008G-R3200GSST

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК

Купити Lexar DDR4 SO-DIMM 1x8GB LD4AS008G-B3200GSST

Память для ноутбуків Lexar 8 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (LD4AS008G-B3200GSST) LD4AS008G-B3200GSST

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
3 386 грн.

Оперативна пам'ять Lexar 8 ГБ 3200 МГц (LD4AS008GB3200GSST)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
3 280 грн.

Память для ноутбуков Lexar 8 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (LD4AS008G-B3200GSST)

Пам'ять для ноутбуків Lexar 8 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz забезпечує швидкий та стабільний рівень роботи завдяки високій тактові... щей частоті 3200 МГц і низькому затримці CAS 22. Цей модуль об'ємом 8 ГБ ідеально підходить для апгрейду внутрішньої пам'яті ноутбука, покращуючи багатозадачність та швидкість обробки даних. Виготовлений у форматі 260-контактної SO-DIMM, він працює при напрузі 1.2 В, що сприяє
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 432 грн.

Пам'ять для ноутбуків Lexar 8 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (LD4AS008G-B3200GSST)

Пам'ять для ноутбуків Lexar 8 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (LD4AS008G-B3200GSST) — одноканальний модуль SO-DIMM об’ємом 8 ГБ зі с... щетандартом DDR4, частотою 3200 МГц і робочою напругою 1,2 V, що забезпечує плавний мультизадачний режим, швидкий доступ до даних та сумісність із більшістю сучасних ноутбуків; затримка CL22 гарантує стабільну передачу даних, компактний форм-фактор полегшує встановлення, а знижене енергоспоживання подовжує час роботи від батареї, роблячи модуль придатним для офісних завдань, роботи з графікою та середньовимогливих ігор.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
3 438 грн.

Модуль пам'яті Lexar 8 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (LD4AS008G-B3200GSST) 8 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (LD4AS008G-B3200GSST)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
2 987 грн.

Динаміка цін на Lexar DDR4 SO-DIMM 1x8GB LD4AS008G-B3200GSST

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна