Монітор LG 27UP850K 27 " білий (27UP850K-W)
Фото - Монітор LG 27UP850K 27 "  білий
Фото 10
LG 27UP850K 27 " білий
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:USB-C (DP Alt Mode) • DisplayPort v1.4 • 2xHDMI v2.0
Всі характеристики
Характеристики 27UP850K
Колір
Типмонітор
Діагональ27 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів60 Гц
Розмір пікселя0.16 мм
Час відгуку (GtG)5 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість400 кд/м²
Статична контрастність1 200:1
Глибина кольору8-bit + FRC (1.07B Colors)
Колірне охоплення (DCI P3)95 % / CIE1976 /
Підтримка HDRDisplayHDR 400
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4
2xHDMI v2.0
USB-C (DP Alt Mode)
Передача потужності
Потужність PD90 Вт
USB-A хаб2x5Gbps
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
AMD FreeSync
Портретний режим
Регулювання висоти
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x5 Вт
Ігрові функціївисвітлення темних ділянок / Black Stabilizer /
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність26 Вт / 45.6 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)F
Зовнішній блок живлення
Габарити (ШхВхТ)614x569x239 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)614x364x45 мм
Вага5.9 кг
Вага без підставки4.1 кг
Офіційний сайтlg.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2025
Маркування виробника
27UP850K-W
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Купити LG 27UP850K 27 " білий
Монітор LG 27UP850K-W 27" 4K IPS 60Hz 5ms Professional