Кондиціонер LG MU-4M27 79 м² на 4 блоки(ів)
![]() | Очікується у продажу Тип: мультіспліт-система; Площа приміщення (м²): 79; Режими та програми: Режими роботи: охолодження, обігрів, осушення, вентиляція; Функції: інвертор; Потужність в режимі охолодження (Вт): 7900; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 9100; Циркуляція (м³/год): 3600; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 51/- |
LG MU-4M27 79 м²
на 4 блоки(ів)
40 м²
на 2 блоки(ів)
47 м²
на 2 блоки(ів)
53 м²
на 3 блоки(ів)
62 м²
на 3 блоки(ів)
70 м²
на 4 блоки(ів)
79 м²
на 4 блоки(ів)
88 м²
112 м² на 5 блоки(ів)
на 5 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:79 м²
t обігріву:від -18 °C
Всі характеристики
Характеристики MU-4M27
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати кондиціонерОсновні критерії, які необхідно врахувати під час вибору кондиціонера

Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Модификації LG MU-4M27
| Ціни на LG MU-4M27 |
|---|---|---|---|---|
| LG MU-2M15 40 м² на 2 блоки(ів) | від 33 889 грн. |
| LG MU-2M17 47 м² на 2 блоки(ів) | від 39 476 грн. |
| LG MU-3M19 53 м² на 3 блоки(ів) | від 44 731 грн. |
| LG MU-3M21 62 м² на 3 блоки(ів) | від 53 515 грн. |
| LG MU-4M25 70 м² на 4 блоки(ів) | від 59 131 грн. |
| LG MU-4M27 79 м² на 4 блоки(ів) | від 62 801 грн. |
| LG MU-5M30 88 м² на 5 блоки(ів) | від 70 946 грн. |
| LG MU-5M40 112 м² на 5 блоки(ів) | від 173 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Відеоогляди