Электрочайник Liberton LEK-6830 белый (17341)
Liberton LEK-6830 белый черный |
|
Внешняя оболочка - нержавеющая сталь, внутрення - стекло, есть стеклянный элемент для осмотра чайника внутри.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Liberton 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Liberton.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Liberton LEK-6830 белый
Все цены 23 →Електрочайник Liberton LEK-6830 | 616 грн. |
Электрочайник Liberton LEK-6830, White, 1500W, 1.7л, дисковый, двойная сте | 555 грн. |
Електрочайник Liberton LEK-6830 | 539 грн. |
Liberton LEK-6830 | 609 грн. |
Liberton LEK-6830 | 615 грн. |
eще 18 предложений
Має гарний вигляд, а також діодну підсвітку. Гарний вигляд та Підсвітка Некоректно намальовані на склі відмітки про рівень води (коли наливаєш 1 літр по води виявляется більше за відмітку на сантиметр)
Після того, Як вода закипає від чайника починаеться дуже неприемний запах (дуже складно описати цей запах, а йде він диска на який ставить чайник), якби був би дим чи вогонь то можна було б подумати, що там щось закоротило, а ле ні. Кабель дуже короткий (потрібно запастися подовжувачем) ROY Cash: пользуюсь Liberton LEK-6831 менее месяца |
Добавить отзыв
Модификации Liberton LEK-6830
Цены на Liberton LEK-6830 |
---|---|---|---|---|
Liberton LEK-6830 белый | от 479 грн. | 25 предложений | ||
Liberton LEK-6831 черный | от 449 грн. | 4 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →