Плита LIBERTY PWE 6118 S сріблястий
![]() |
LIBERTY PWE 6118 S сріблястий 2023 рікіндикатор тепла |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIBERTY 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIBERTY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIBERTY PWE 6118 S сріблястий
Усі ціни 17 →| 16 999 грн. | ![]() |
| 15 661 грн. |
| 15 740 грн. |
| 16 999 грн. |
Плита електрична LIBERTY PWE 6118 S | 16 599 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації LIBERTY PWE 6118 S
| Ціни на LIBERTY PWE 6118 S |
|---|---|---|---|---|
| LIBERTY PWE 6118 AV бежевий | від 14 999 грн. | 18 пропозицій | ||
| LIBERTY PWE 6118 W білий | від 15 125 грн. | 19 пропозицій | ||
| LIBERTY PWE 6118 S сріблястий | від 15 583 грн. | 17 пропозицій | ||
| LIBERTY PWE 6118 BL чорний | від 15 583 грн. | 26 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →