Плита LIBERTY PWE 6118 W білий
![]() |
LIBERTY PWE 6118 W білий 2023 рікіндикатор тепла |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIBERTY 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIBERTY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIBERTY PWE 6118 W білий
Усі ціни 19 →| 15 674 грн. | ![]() |
Плита Liberty PWE 6118 W | 16 747 грн. |
| 15 202 грн. |
| 15 278 грн. |
Liberty PWE 6118 W | 17 437 грн. | ![]() |
ще 14 пропозицій
Модификації LIBERTY PWE 6118 W
| Ціни на LIBERTY PWE 6118 W |
|---|---|---|---|---|
| LIBERTY PWE 6118 AV бежевий | від 14 999 грн. | 18 пропозицій | ||
| LIBERTY PWE 6118 W білий | від 15 125 грн. | 19 пропозицій | ||
| LIBERTY PWE 6118 S сріблястий | від 15 583 грн. | 17 пропозицій | ||
| LIBERTY PWE 6118 BL чорний | від 15 583 грн. | 25 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →