Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   ДБЖ   /   Logicpower

ДБЖ Logicpower LP-UL800VA-8PS 800 ВА (16161)

Фото - ДБЖ Logicpower LP-UL800VA-8PS 800 ВА
Logicpower LP-UL800VA-8PS 800 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (подовжувач)
Час роботи при повному навантаженні10 хв
Час перемикання на батарею8 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги145 – 295 В
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність800 ВА
Номінальна вихідна потужність480 Вт
Форма вихідного сигналуподібна до синусоїди (апроксимована)
Вихідна частота50/60 Гц
Розеток з резервом4 шт.
Розеток без резерву4 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Напруга 1 акумулятора12 В
Загальна ємність батарей8 Агод
Кількість батарей1 шт.
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
фільтрація перешкод
звукова сигналізація
Запобіжникавтоматичний
Загальні хар-ки
Дисплей
Температура експлуатації0 – 40 °C
Рівень шуму45 дБ
Розміри (ВхШхГ)95x205x275 мм
Вага5.5 кг
Офіційний сайтlogicpower.ua
Дата додавання на E-Katalogлипень 2022
Маркування виробника
16161

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.

Купити Logicpower LP-UL800VA-8PS 800 ВА

Лінійно-інтерактивне ДБЖ LP-800VA-8PS (480Вт) (LP16161)

Представлена в нашому каталозі модель інтерактивного ДБЖ LP-UL800VA-8PS (480Вт) відрізняється привабливими характеристиками та функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист...
Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 995 грн.

Лінійно-інтерактивний Дбж LogicPower LP-UL800VA-8PS 480Вт (16161) LP-UL800VA-8PS 480Вт (16161)

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 016 грн.

Лінійно-інтерактивне ДБЖ Logicpower LP-UL800VA-8PS (16161) LP-UL800VA-8PS (16161)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
4 098 грн.

ДБЖ Logicpower LP-UL800VA-8PS (16161)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Паровозик З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 837 грн.

Динаміка цін на Logicpower LP-UL800VA-8PS 800 ВА

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Logicpower LP-UL800VA-8PS

Ціни на Logicpower LP-UL800VA-8PS
Logicpower LP-UL600VA-8PS 600 ВАвід 3 199 грн.3 пропозиції
Logicpower LP-UL800VA-8PS 800 ВАвід 3 995 грн.5 пропозицій
Logicpower LP-UL1000VA-8PS 1000 ВАвід 3 765 грн.1 пропозиція