ДБЖ Logicpower LP-UL1000VA-8PS 1000 ВА (16162)
Logicpower LP-UL1000VA-8PS 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LP-UL1000VA-8PS 1000 ВА
Источник бесперебойного питания LogicPower LP-UL1000VA-8PS 600W (16162) LP | 3 902 грн. |
ИБП LogicPower LP-UL1000VA-8PS | 3 902 грн. |
LogicPower LP-UL1000VA-8PS (16162) 16162 | 3 716 грн. |
Модификації Logicpower LP-UL1000VA-8PS
Ціни на Logicpower LP-UL1000VA-8PS |
---|---|---|---|---|
Logicpower LP-UL600VA-8PS 600 ВА | від 3 078 грн. | 4 пропозиції | ||
Logicpower LP-UL650VA-8PS 650 ВА | від 2 360 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LP-UL800VA-8PS 800 ВА | від 3 273 грн. | 18 пропозицій | ||
Logicpower LP-UL1000VA-8PS 1000 ВА | від 3 716 грн. | 3 пропозиції |