ДБЖ APC Easy-UPS BV 800VA BV800I-GR 800 ВА
Відео 2Фото 9 |
APC Easy-UPS BV 800VA BV800I-GR 800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Easy-UPS BV 800VA BV800I-GR 800 ВА
Усі ціни 37 →APC APC Back-UPS BV800I-GR | 4 710 грн. |
ДБЖ 450W/800VA,L-I,AVR,Schuko BV800I-GR APC BV800I-GR | 4 407 грн. |
Apc BV800I-GR | 5 782 грн. |
ИБП APC Back-UPS BV 800VA, Schuko (BV800I-GR) | 4 710 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 4 |
Задоволень брав ще в 2022 році перед обстрілами енергосистеми для комп'ютера, бо працюю за ним. Багато разів рятував від відключення та перепаду напруги. Справляється зі своєю роботою. Не перевіряв до кінця але мій комп'ютер який бере приблизно 100 ватів не виключився після +-7 хв роботи без світла Сильно і гидко харчувати без можливості відключення цього звуку при перепаді або відключенні світла, але це терпимо Роман Вавринкевич: користуюся APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR більше року |
Користуюся цим дбж місяць, тримає пк з споживанням 100ват 15 хвилин (перегляд відео ютуб 1080p), повністю вистачає щоб вимкнути пк. Помітив те, що при заниженні напруги (160 вольт у розетці було) тупо працював від батареї ( за паспортом він працює в діапазоні 170-280 вольт, що є неганим захистом для пк)вже думав що він зламався, бо не працював від розетки, при поверненні нормальної напруги сам перемкнувся на розетку. ціна, година перемикання, простота у роботі, холодний старт, 4 євро розетки ємність батареї (4.5А) Artur_the_king: користуюся APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR менше місяця |
Показано 2 з 6 відгуків
ще 4 відгуки
Галина
11 січня 2022, 11:21
Страна производитель данного товара? #
Страна производитель данного товара APC Easy-UPS BV 800VA BV800I-GR
anonim
2 серпня 2022, 11:02
Сильно нагрівається трансформатор #
APC Easy UPS 650VA Schuko (BV650I-GR), сильно гріється трансформатор – це для нього нормально, чи треба нести в сервіс?
19 лютого 2023, 16:05
Как убрать пищание при работе от батареи? #
это пищание каждые пол минуты по 4 раза очень сильно раздражает и из-за этого пищания так себе подходит под длительную работу чего-либо(например роутера)
Відеоогляди
Модификації APC Easy-UPS BV 800VA BV800I-GR
Ціни на APC Easy-UPS BV 800VA BV800I-GR |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR 500 ВА | від 3 199 грн. | 43 пропозиції | ||
APC Easy-UPS BV 650VA BV650I-GR 650 ВА | від 3 333 грн. | 42 пропозиції | ||
APC Easy-UPS BV 800VA BV800I-GR 800 ВА | від 3 799 грн. | 38 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR 1000 ВА | від 5 010 грн. | 27 пропозицій |