Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Logitech
Навушники

Logitech Astro A20 X

Фото - Навушники Logitech Astro A20 X
Відео 2Фото 13
Logitech Astro A20 X
Колір
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Сумісність з консолямиXbox Series S/x, PlayStation 5
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
авторегулювання оголів'я
Тип підключеннякомбіновані
ПідключенняUSB-C
Bluetooth v5.3
радіоканал
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії30 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонзнімний на дужці
Частотний діапазон70 – 20000 Гц
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Мобільний застосунок / Logitech G /
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)40 год / з підсвічуванням, 90 год - без підсвічування /
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюртекстиль
Підсвічування
Вага290 г
Комплектаціядодатковий кабель
донгл USB-C
Офіційний сайтlogitechg.com
Дата додавання на E-Katalogвересень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Logitech Astro A20 X

Усі ціни 41 →

Logitech Накладні навушники Logitech G ASTRO A20 X LIGHTSPEED White (AUDIO-WHITE-2.4GHZ-EMEA28i-935)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
8 399 грн.

Навушники Logitech G Astro A20 X Lightspeed Black (939-002247) 939-002247

Навушники Logitech G Astro A20 X Lightspeed Black (939-002247) / Logitech / Бездротові / Гарнітура / Повнорозмірні / Bluetoot... щеh 5.3 / 20-20000 Hz / 24міс. / 00-00092828
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
5 999 грн.

Навушники Logitech G ASTRO A20 X (L939-002253) White Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
5 899 грн.

Ігрові навушники Logitech G Astro A20 X Black (939-002247)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
6 599 грн.

Гарнітура Logitech G Astro A20 X Lightspeed White (939-002253) 939-002253

Гарнітура Logitech G Astro A20 X — це справжній прорив для геймерів, які не хочуть обмежувати себе однією платформою. Завдяки... щеунікальній технології PLAYSYNC AUDIO вона дозволяє одночасно підключатися до двох систем — наприклад, PS5 і Xbox, Xbox і ПК чи Nintendo Switch і мобільного пристрою. Перемикання між джерелами звуку відбувається миттєво — достатньо лише торкнутися спеціальної кнопки на гарнітурі. Це
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Logitech Astro A20 X

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди