Смеситель Longran Impact G08940
Фото 5 |
Longran Impact G08940 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Longran 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Longran.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Longran Impact G08940
Все цены 6 →Змішувач кухонний LONGRAN G08940 бежевий (58 Sabbia) | 3 600 грн. |
Змішувач кухонний LONGRAN G08940 сірий (47 Arena) | 3 600 грн. |
Змішувач кухонний LONGRAN G08940 чорний металік (10 Onyx) | 3 800 грн. |
Змішувач кухонний LONGRAN G08940 білий (28 White) | 3 600 грн. |
Змішувач кухонний LONGRAN G08940 білий (07 Alpina) | 3 600 грн. |
Змішувач кухонний LONGRAN G08940 сірий металік (49 Croma) | 3 600 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →