Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Рушникосушарки   /   MARIO

Рушникосушарка MARIO Modena 540x800 (1.2.6000.03 Р)

Фото - Рушникосушарка MARIO Modena (540x800)
Фото 4
Порівняти ціни 7 →
Тип:водяна, драбинка
підключення:нижнє (вертикальне)
Потужність:259 Вт
Виробник:Україна
в списокмої списки
Модифікації MARIO Modena 3
Характеристики
MARIO Modena 540x800
Колір
Тип
водяна
Дизайн
драбинка
Теплова потужність
259 Вт
Максимальна робоча t
100 °C
Підключення
нижнє (вертикальне) / з міжосьовою відстанню 500 мм /
Міжосьова відстань
500 мм
Кількість перемичок
8 шт.
Матеріал корпуса
сталь / нержавіюча AISI304 /
Країна походження бренду
Україна
Габарити (ШхВхГ)
540x800x90 мм / вага — 6.3 кг /
Офіційний сайт
mario.ua
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2017
Маркування виробника
1.2.6000.03 Р

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MARIO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MARIO.
Додаткові функції і можливості рушникосушарки MARIO Modena 540x800:
• Може бути обладнаний електричним теном
• Різьбове з'єднання G1/2 (дюйм)
Де купити MARIO Modena 540x800

Водяна рушникосушарка Mario Модена 800x540x500 1.2.6000.03 Р

Santechshara.uaЗ нами 9 років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
10 327 грн.

Полотенцесушитель Mario Модена 800x540/500

Teplahatka.comЗ нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
12 192 грн.

Mario Водяна рушникосушарка Mario Модена 800x540/500 - 1.2.6000.03Р

Кліматична технікаЗ нами більше 10-ти років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Рушникосушка водяна Mario Модена 800х540/500

Teplokram.com.uaЗ нами 4 роки (Івано-Франківськ)
Під замовлення
Поскаржитись
12 311 грн.

Водяна рушникосушарка Модена 800x540/500 (4820111354375) 1.2.6000.03 Р 1.2.6000.03 Р

Santehico.com.uaЗ нами 7 років (Київ)
Поскаржитись

Полотенцесушитель Mario Модена 800х540/500, 1.2.6000.03 Р

Aqua-home.com.uaЗ нами 1 рік (Харків)
Поскаржитись
11 080 грн.

Сушка для рушників водяна Mario Модена 540 х h800 мм, хром (1.2.6000.03 Р) 4820111354375 4820111354375

Esantehnika.com.uaЗ нами 4 роки (Київ)Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись

Динаміка цін на MARIO Modena 540x800

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна