Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Сковороди   /   MasterPro

Гриль-сковорідка MasterPro Indigo BGMP-7976 28 см сірий

Фото - Сковорода MasterPro Indigo BGMP-7976 28 см  сірий
MasterPro Indigo BGMP-7976
Колір
Тип
гриль
Розмір
28 см
Матеріал сковороди
литий алюміній
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
+
Кількість шарів покриття
2 шари
Функції та можливості
індукційне дно
рифлене дно
носик для зливу
механізм знімних ручок
використання в духовці
Країна походження бренду
Австрія
Офіційний сайт
es.masterpro.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2024
2 шари антипригарного покриття XYLAN Plus.
Швидке нагрівання та сумісність з усіма варочними панелями.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MasterPro 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MasterPro.
Як вибрати сковорідкуРозбираємося, як вибрати сковорідку в залежності від бюджету, частоти використання, страв і умов експлуатації

Купити MasterPro Indigo BGMP-7976 28 см сірий

Усі ціни 26 →

Сковорода MasterPro Гриль Indigo 28 х 28 см (BGMP-7976) BGMP-7976

+ 45 балів ITbox, Тип сковороди - гриль, Indigo, Форма - квадратна, 28 см, Матеріал - алюміній, Тип внутрішнього покриття - а... щентипригарне покриття, Сумісність з плитами - газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити, кришка відсутня, сірий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 399 грн.

Сковорода гриль Bergner MasterPro Indigo. 28х28 см (BGMP-7976) BGMP-7976

Сковорода гриль MasterPro Indigo (BGMP-7976) виготовлена з литого алюмінію. має хвиялясте ребристе дно. Має 2 шари антипригар... щеного покриття XYLAN PLUS - багатошарове глянсове антипригарне покриття з керамічним посиленням відWHITFORD. забезпечує високі антипригарні якості. довговічність та надійність у використанні.Щоб продовжити термін служби виробу рекомендується мити його вручну.Підходить для всіх видів кухонних плит. зокрема індукційних
Tovary.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 429 грн.

MASTERPRO INDIGO (BGMP-7976)

Pro100market.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 488 грн.

Сковорода гриль MasterPro Indigo 28х28 см (BGMP-7976)

Тип сковороди: Гриль / Діаметр, см: 28 / Матеріал корпусу: Алюминий / Антипригарне покриття: Xylan / Кришка в комплекті: нет... ще/ Матеріал ручки: Бакелит / Додатково: Ручка с отверстием для подвешивания, Ненагревающаяся ручка / Тип варильної поверхні: Электрическая, Стеклокерамическая, Индукционная, Газовая
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 438 грн.

MASTERPRO INDIGO (BGMP-7976)

Vodogreyka.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 495 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на MasterPro Indigo BGMP-7976 28 см сірий

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна