Каструля MasterPro Sigma BGMP-1665
![]() |
MasterPro Sigma BGMP-1665 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MasterPro 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MasterPro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Який посуд підходить для індукційних варильних панелейДетально розповідаємо, в чому різниця індукційних плит, який посуд потрібен для них і що робити, якщо щось не підійшло.

Який посуд найкраще підходить для приготування їжіПосуд із яких матеріалів буде найбільш безпечною для здоров'я людини, довговічною та зручною у використанні
Купити MasterPro Sigma BGMP-1665
Усі ціни 21 →| 1 716 грн. |
Каструля Masterpro Sigma 2.9 л (BGMP-1665-MM) | 1 696 грн. |
| 1 725 грн. |
MasterPro BGMP-1665-MM | 1 633 грн. | ![]() |
| 1 959 грн. | ![]() |
ще 16 пропозицій
Модификації MasterPro Sigma BGMP-1665
| Ціни на MasterPro Sigma BGMP-1665 |
|---|---|---|---|---|
| MasterPro Sigma BGMP-1665 | від 1 608 грн. | 21 пропозиція | ||
| MasterPro Sigma BGMP-1666 | від 1 989 грн. | 24 пропозиції | ||
| MasterPro Sigma BGMP-1667 | від 2 614 грн. | 24 пропозиції | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →