Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні телефони   /   Maxcom

Кнопковий телефон Maxcom MM244

Фото - Мобільний телефон Maxcom MM244
Відео 2Фото 2
Maxcom MM244
Екран:2.8 ", 320x240, 143 ppi
Пам'ять:+ карта пам'яті
Камера:2 МП
Акумулятор:1000 мАгод, знімний
Роз'єм для зарядки-USB Type-C. Лоток для SIM-карт аналогічний таким в смартфонах.
Несьемная батарея.
Всі характеристики
Характеристики MM244
Колір
Операційна системапропрієтарна
Дисплей
Основний дисплей2.8 "
320x240
143 ppi
Апаратна частина
Слот для карт пам’ятіmicroSD
Макс. об'єм картки32 GB
Основна камера
Основний об'єктив2 МП
Спалах
Комунікація і порти
Зв'язокGSM
Тип SIM-картиmicro-SIM
Кількість SIM2 SIM
КомунікаціїBluetooth
Порти підключенняmicroUSB
міні-джек (3.5 мм) знизу
Функції і навігація
Функції та можливостіFM-приймач
Живлення
Ємність батареї1000 мАгод
Знімна батарея
Інше
Матеріал рамки/кришкипластик
Комплектаціянавушники
зарядний пристрій
Розміри (ВхШхТ)132x57x12.5 мм
Вага111 г
Офіційний сайтmaxcom.pl
Дата додавання на E-Katalogсічень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxcom 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxcom.

Купити Maxcom MM244

Усі ціни 13 →

Maxcom Кнопковий телефон Maxcom MM244 Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
949 грн.

Кнопковий телефон Maxcom MM244 Black

Maxcom MM244: великий екран без зайвих складнощів Maxcom MM244 — це кнопковий телефон для тих, кому важливі простота та чіткі... щесть. Екран 2.8 дюйма з роздільною здатністю 320×240 зручний, якщо ви не полюбляєте дрібний текст і крихітні іконки. Меню видно без примружування, легше набирати номери та читати повідомлення. Телефон важить лише 110 г, його зручно тримати в руці та носити в кишені чи сумці, не
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
1 069 грн.

Мобільний телефон Maxcom MM244 Black MM-244 black

Maxcom MM244 — практичний кнопковий телефон із великим 2.8-дюймовим дисплеєм, підтримкою 2 SIM-карт і ємним акумулятором 1000... щемА·год. Модель поєднує просте керування, тривалий час автономної роботи та базові мультимедійні функції для щоденного використання.
Euro-technika.com.uaЗ нами 8 років
(Львів)
Поскаржитись
879 грн.

Телефон Maxcom MM244 кнопковий чорний

Маркетплейс: MAUDAU  Skirda З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 132 грн.

Maxcom MM244 Black (5908235975788) 5908235975788

2.8", 240x320, CPU - MT6260A, 2 Mpx, Bluetooth, 1000 mAh, чорний
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
897 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Maxcom MM244

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
звичайна модель, нічого особливого
26 липня 2025
Ціна. Сносна якість матеріалів і складання.
Камера огидна, вважайте, що її немає. Погано відрегульовано відображення ємності акумулятора, тобто там всього 3 кубика, але витрачаються вони нерівномірно - то 2 кубики, то вже 0 і пищить про розрядку. А ще перший час був глюк: часом зникала мережа у сім1 (сім карта нова), допомагав перезапуск, а тепер ця проблема сама зникла.
Alex Crimeкористуюся Maxcom MM244 більше року
Додати відгук
Відеоогляди