Каталог   /   ТВ та відеотехніка   /   Підставки й кріплення   /   Mealux

Настільне кріплення Mealux MA10-1

Фото - Підставка / кріплення Mealux MA10-1
Mealux MA10-1
Колір
Типнастільне кріплення
Монтажуніверсальний
Характеристики
Мінімальна діагональ17 "
Максимальна діагональ40 "
Максимальне навантаження12 кг
Регулюваннянахил
поворот
регулювання глибини
відхилення
обертання
регулювання висоти
Кути та розміри
Кут нахилу вгору90 °
Кут нахилу вниз45 °
Кут повороту360 °
Кут обертання360 °
Кріплення VESA75x75 мм
100x100 мм
Знімна VESA-пластина
Інше
Приховане укладання дротів
Офіційний сайтmealux.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Mealux MA10-1

Кронштейн MEALUX MA10-1 White/Orange MA10-1 White / Orange

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 490 грн.

Настільне кріплення для монітора Mealux ARM-11 White / Orange (MA10-1 White / Orange)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 550 грн.

Настільне кріплення для монітора Mealux ARM-11 White / Grey (MA10-1 White / Grey)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 342 грн.