Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Michelin

Літня шина Michelin Primacy 4 245/50 R19 101W Run Flat

Фото - Шини Michelin Primacy 4 245/50 R19 101W Run Flat
Відео 23Фото 11
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 245/50 R19 101W Run Flat
245/50 R19
101
W
245/50 R19
101
W
RunFlat
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
245 мм
Профіль
50 %
Посадковий діаметр
19 "
Індекс навантаження
101
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Run Flat
Офіційний сайт
michelin.ua
Дата додавання на E-Katalog
січень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Michelin Primacy 4 245/50 R19 101W Run Flat

Усі ціни 22 →

Michelin Primacy 4 245/50 R19 101W ZP

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
13 759 грн.

Michelin Primacy 4 (245/50R19 101W Run Flat ZP) Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка. Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
13 908 грн.

MICHELIN Літня шина MICHELIN Primacy 4 245/50R19 101W Run Flat

Диаметр шины: 19" * Индекс нагрузки шины: 100/800 * Индекс скорости: W * Высота профиля шины: 50 * Сезонность шин: Летние шин... щеы * Ширина шини: 245 * Країна виробництва: Італія * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 245/50R19 * Рівень шуму: 72dB * Зчеплення на мокрій дорозі: A * Топливная экономичность: C * Тип протектора: Асимметричный * Додаткові маркування: RunFlat * Класс шины: A+ (Премиум+) * Год производства: 2026 *
Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
13 010 грн.

MICHELIN Літня шина MICHELIN Primacy 4 245/50R19 101W Run Flat

Диаметр шины: 19" * Индекс нагрузки шины: 100/800 * Индекс скорости: W * Высота профиля шины: 50 * Сезонность шин: Летние шин... щеы * Ширина шини: 245 * Країна виробництва: Італія * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 245/50R19 * Рівень шуму: 72dB * Зчеплення на мокрій дорозі: A * Топливная экономичность: C * Тип протектора: Асимметричный * Додаткові маркування: RunFlat * Класс шины: A+ (Премиум+) * Год производства: 2026 *
Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
13 648 грн.

Літня шина MICHELIN Primacy 4 245/50R19 101W Run Flat

Диаметр шины: 19" * Индекс нагрузки шины: 100/800 * Индекс скорости: W * Высота профиля шины: 50 * Сезонность шин: Летние шин... щеы * Ширина шини: 245 * Країна виробництва: Італія * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 245/50R19 * Рівень шуму: 72dB * Зчеплення на мокрій дорозі: A * Топливная экономичность: C * Тип протектора: Асимметричный * Додаткові маркування: RunFlat * Класс шины: A+ (Премиум+) * Год производства: 2026 *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
13 004 грн.
ще 17 пропозицій

Динаміка цін на Michelin Primacy 4 245/50 R19 101W Run Flat

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Шини Michelin Primacy 4 отримали позитивні відгуки від користувачів за добре гальмування на сухому асфальті та передбачувану керованість у дощ. Вони комфортні для їзди по місту і мають високу зносостійкість, що дозволяє використовувати їх протягом кількох сезонів. Деякі користувачі відзначають, що шини можуть бути шумними на високих швидкостях, але загалом вони забезпечують надійне зчеплення на сухому та мокрому асфальті. Вони також міцні і добре витримують ями на дорогах без утворення гриж. Хоча деякі моделі можуть швидко зношуватися, загальна якість шин Michelin Primacy 4 вважається високою, і вони рекомендовані для покупки.
Переваги

Мінуси

0
2
0
4
Відмінні шини для наших доріг за адекватну ціну
6 жовтня 2020
Ставивши на Тигуан 225/60/17 99V. Проїздивши два сезони близько 20 тис.км. Недоліків не помітив. М'яка, комфортна. Керується нормами. Перед цим була із заводу Бріджстоун Дуельор 235/55/17. Michelin Primacy 4 м'якша та тихіша. У ями потрапляв і не раз, гуль, порізів немає. За таку ціну Michelin варто брати. Ціна як для Michelin не висока.
Керованість, комфорт, міцність, ціна
Не має
Gennadiy Valigurskiyкористуюся Michelin Primacy 4 235/55 R17 103W більше року
Гума класна! Рекомендую до покупки.
29 травня 2020
Гума просто клас. До цього їздив на Kumho KH17, і Michelin XM2 (це фуфло гірше ніж Kumho продав через 5тис.). Поставив Primacy 4 і просто кайфую від їзди. Дощ чудово! На сухому асфальті чудово! Ось це розумію якість! Але осад і втрата грошей від Michelin XM2 і тепер не можу рекомендувати до покупки всі моделі шин Michelin. На жаль компанія Michelin почала здавати позиції, і тепер не можна наосліп купувати будь-яку гуму цієї компанії та як я потрапив з Michelin XM2.
В міру м'яка.
В міру галаслива.
Ціна і наявність в роздріб.185/65 15" в 2018р.
Василий Хкористуюся Michelin Primacy 4 185/65 R15 88T менше місяця
Добротна шина. Думаю, можна брати вдруге.
10 лютого 2020
Проїздив на ній усю весну та літо минулого року. Переважно містом, на вихідних трасою. Що здивувало, то це зносостійкість. За відкатаний сезон жодних змін щодо протектора. Але я роблю розвал раз на 2 місяці, тому що дорогою на дачу такі ями, що без цього просто ніяк. До речі з приводу ям - я кілька разів на швидкості потрапляв підступні ями. Гриж немає, не повело – їде як і їхала. Думаю дешева покришка вже скукожилася б. Чи не галаслива, але до певної межі. Починаючи зі 100 км/год починає посвистувати і дзижчати. Для мене головне що вона не буксує, а то у мене великий крутний. У дощ веде себе передбачувано, керується добре, але якщо багато води починає вести по сторонах. Але я сумніваюся, що є покришки які поводяться кардинально інакше. Ганяв на ній 180, їде добре, але сильно шумить. Я думаю, що це єдиний її недолік.
Добре гальмує на сухому асфальті. Нормальна керованість у дощ. Комфортна для їзди по місту, тому в ньому середня швидкість не велика. Добре зберігається протектор, не доведеться її міняти кожні 2-3 сезони. Думаю цілком схоже 4, може і 5 сезонів.
Шумна вона для швидкої їзди. А так нормально, прямих мінусів не виявив.
Антон Чкористуюся Michelin Primacy 4 205/55 R16 91V більше року
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки

Модификації Michelin Primacy 4 245/50 R19 101W Run Flat

Ціни на Michelin Primacy 4 245/50 R19 101W Run Flat
Michelin Primacy 4 245/50 R19 101W від 13 029 грн.8 пропозицій
Michelin Primacy 4 245/50 R19 101W Run Flat від 12 581 грн.22 пропозиції
Відеоогляди