Литий диск AUTEC Uteca 8,5x19/5x112 ET35 DIA66,6
Відео 2Фото 17 | від 11 440 до 16 099 грн. Порівняти ціни 20 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації AUTEC Uteca 141
Характеристики
AUTEC Uteca 8,5x19/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Uteca 8,5x19/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
AUTEC Uteca R19 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Black | 14 884 грн. |
Autec UTECA (U) Schwarz Poliert (R19 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6) | 13 399 грн. |
Autec Uteca (8.5J x 19 5x112 ET35 DIA66.6) Black На замовлення з Європи. | 14 914 грн. |
Autec Uteca (U) R19 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Black U8519355075133 | 13 487 грн. |
Autec Uteca (8.5J x 19 5x112 ET35 DIA66.6 BLACK POLISHED) | 14 705 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі