Каталог   /   Аудиотехника   /   Акустические системы   /   Monitor Audio

Акустическая система Monitor Audio Radius 225

Фото - Акустическая система Monitor Audio Radius 225
Monitor Audio Radius 225
Цвет
Назначениедомашняя
Установканапольная
Технические характеристики
Типпасcивная
Кол-во каналовкомплект 2.0
Количество динамиков3
Количество полос2
Чувствительность89 дБ
Импеданс8 Ом
Мощность / частота
Максимальная мощность усилителя240 Вт
Общий частотный диапазон55 – 25000 Гц
Конструкция
Особенности конструкциимагнитное экранирование
Общее
Диаметр ВЧ динамика25 мм
Диаметр НЧ (НЧ/СЧ) динамика101 мм
Материал отделкиMDF
Габариты фронтальных колонок (ВхШхГ)61х12х11 см
Дата добавления на E-Katalogфевраль 2008
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Monitor Audio 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Monitor Audio.
Музыкальный квест: Как выбрать акустическую систему и не прогадатьКлючевые критерии выбора акустической системы: что нужно знать, чтобы купить оптимальные под ваши требования колонки

Купить Monitor Audio Radius 225

Все цены 7 →

Акустична система Monitor Audio Radius 225 Nut

Акустична система Monitor Audio Radius 225 Nut — компактний центральний динамік із стильним горіховим оформленням, що ідеальн... ещео підходить для домашніх кінотеатрів і аудіосистем. Завдяки тонкому корпусу глибиною 67 мм пристрій легко монтується на стіну та гармонійно вписується в будь-який інтер’єр. Система оснащена інноваційним бас-рефлекс портом HiVe II, який забезпечує потужний, динамічний бас із мінімальними турбуленціями. Вбудовані C-CAM динаміки середньо-низьких і високих частот разом із золотим твітером гарантують чисте, деталізоване звучання без спотворень у широкому частотному діапазоні від 80 Гц до 35 кГц. Ефективність 87 дБ і опір 6 Ом роблять цю модель оптимальною для відтворення чітких діалогів і музичних композицій із високою точністю. Monitor Audio Radius 225 Nut поєднує сучасні аудіотехнології з елегантним дизайном, забезпечуючи якісний звук і комфортну інтеграцію у ваш простір.
Redprice.saleС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
27 268 грн.

Акустична система центрального каналу Monitor Audio Radius 225 Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  DigiZone С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
31 974 грн.

Акустична система центрального каналу Monitor Audio Radius 225 Black

Акустична система центрального каналу Monitor Audio Radius 225 Black — це компактна двосмугова колонка з елегантним чорним гл... ещеянцевим корпусом, що ідеально підходить для домашніх кінотеатрів і багатоканальних аудіосистем. Вона оснащена 100-мм середньо-низькочастотними динаміками та 25-мм твітером з золотим куполом C-CAM, що забезпечують чітке, деталізоване відтворення голосів і звукових ефектів з мінімальними спотвореннями. Вбудований фронтальний бас-рефлекс порт HiVe II покращує глибину та динамічність низьких частот. Завдяки тонкому корпусу глибиною 65 мм і можливості настінного монтажу ця акустика легко вписується у будь-який інтер’єр, не займаючи багато простору. Імпеданс 6 Ом і чутливість 87 дБ сприяють сумісності з різними підсилювачами, забезпечуючи стабільне та потужне звучання. Monitor Audio Radius 225 Black поєднує стильний дизайн і високоякісне звучання, створюючи реалістичну аудіоатмосферу для комфортного перегляду фільмів і прослуховування музики.
Redprice.saleС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
27 118 грн.

Акустична система центрального каналу Monitor Audio Radius 225 White

Акустична система центрального каналу Monitor Audio Radius 225 White – це компактна і стильна колонка, призначена для високоя... ещекісного відтворення звуку в домашньому кінотеатрі. Вона має елегантний білий корпус з можливістю настінного монтажу, що дозволяє органічно інтегрувати пристрій у будь-який інтер’єр. Завдяки інноваційному портові bass-reflex HiVe II, розташованому спереду, система забезпечує глибокий і чистий бас із високою динамікою. Конструкція включає два 100-мм середньо-низькочастотні динаміки C-CAM і 25-мм твіттер C-CAM Gold Dome, які відтворюють детальні та чіткі високі частоти, що підвищує якість звучання. Потужність до 100 Вт і чутливість 87 дБ гарантують насичене та збалансоване звучання, а імпеданс 6 Ом робить модель сумісною з більшістю підсилювачів. Monitor Audio Radius 225 White поєднує передові технології та естетику, що робить її надійним вибором для тих, хто цінує якісний звук і стильний дизайн.
Redprice.saleС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
26 832 грн.

Акустична система центрального каналу Monitor Audio Radius 225 Black

Компактна та стильна акустична система центрального каналу Monitor Audio Radius 225 Black поєднує тонкий корпус глибиною 65 м... ещем з професійним звучанням, підходячи для встановлення під ультра‑тонким телевізором або на стіні; двохдрайверна конструкція з двома 100 мм низько‑середньочастотними мембранами C‑CAM і золотою купольною високочастотною головкою C‑CAM забезпечує чисті діалоги,
Timesport.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
27 115 грн.

Акустична система центрального каналу Monitor Audio Radius 225 Black

Компактна та стильна акустична система центрального каналу Monitor Audio Radius 225 Black поєднує тонкий корпус глибиною 65 м... ещем з професійним звучанням, підходячи для встановлення під ультра‑тонким телевізором або на стіні; двохдрайверна конструкція з двома 100 мм низько‑середньочастотними мембранами C‑CAM і золотою купольною високочастотною головкою C‑CAM забезпечує чисті діалоги,
Tomdom.in.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
27 124 грн.

Акустична система центрального каналу Monitor Audio Radius 225 Black

Компактна та стильна акустична система центрального каналу Monitor Audio Radius 225 Black поєднує тонкий корпус глибиною 65 м... ещем з професійним звучанням, підходячи для встановлення під ультра‑тонким телевізором або на стіні; двохдрайверна конструкція з двома 100 мм низько‑середньочастотними мембранами C‑CAM і золотою купольною високочастотною головкою C‑CAM забезпечує чисті діалоги,
Saren.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
27 125 грн.

Динамика цен на Monitor Audio Radius 225

Я купил и не жалею. Послушайте, может это Ваш звук, который Вы давно ищете...
22 января 2013
Два года МА R-225 трудятся в моем дом. кинотеатре. До этого были Mordaunt-Shot Avant 7 штук и Wharfedale Diamond 9 серии. После МА-R225 о них вспоминать не хочется. И одна пара МА R-225 вместt с муз центром Denon D-100 создают радостное настроение в другой комнате. MA Radius 225 замечательная акустика и ругать ее может только человек знакомый с ней лишь по катринкам в инете.
Звук на первом месте. Вид (у меня черный лак) на втором.
Пыль, пыль и пыль. Очень видна на черном фоне. Больше недостатков нет.
вЛАДИСЛАВпользуюсь Monitor Audio Radius 225 более года
Добавить отзыв