Електричний котел NEON WPG 15 15 кВт
![]() |
NEON WPG 15 15 кВт
Джерело енергії:електрика
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:15 кВт, площа ~ 120 м²
Всі характеристики
Характеристики WPG 15
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEON 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEON WPG 15 15 кВт
Усі ціни 7 →Neon Neon WPG 15 кВт 380В магнитный пускатель TAKEL (G115220p) | 10 880 грн. |
| 9 869 грн. |
Електричний котел Neon WPG 15 кВт 5+10 кВт 380 В 290820221498 | 12 465 грн. | ![]() |
Електрокотел Neon Pro Grade WPG 15 кВт 380В модульний контактор ETI NN-12-933 | 11 872 грн. | ![]() |
| 12 465 грн. |
Neon Neon WPG 15 кВт 380В модульный контактор ETI (G115221c) | 12 465 грн. |
| 12 465 грн. |
Модификації NEON WPG 15
| Ціни на NEON WPG 15 |
|---|---|---|---|---|
| NEON WPG 9 9 кВт | від 7 829 грн. | 7 пропозицій | ||
| NEON WPG 12 12 кВт | від 8 920 грн. | 5 пропозицій | ||
| NEON WPG 15 15 кВт | від 9 869 грн. | 7 пропозицій | ||
| NEON WPG 18 18 кВт | від 10 815 грн. | 7 пропозицій | ||
| NEON WPG 24 24 кВт | від 11 766 грн. | 7 пропозицій | ||
| NEON WPG 30 30 кВт | від 13 187 грн. | 7 пропозицій | ||
| NEON WPG 45 45 кВт | від 23 573 грн. | 7 пропозицій | ||
| NEON WPG 60 60 кВт | від 25 611 грн. | 7 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →