Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   OCPC

SSD OCPC MFL-300 SSDM2PCIEF256G 256 GB

Фото - SSD OCPC MFL-300 SSDM2PCIEF256G 256 GB
OCPC SSDM2PCIEF256G
2023 рікNVMe
Тип
внутрішній
Об'єм
256 GB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 3.0 4x
Тип пам’яті
3D NAND
NVMe
Зовнішня швидкість запису
1300 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
3000 МБ/с
IOPS запису
110 тис
IOPS зчитування
150 тис
Гарантія виробника
3 роки
TRIM
Розміри
22x80 мм
Офіційний сайт
ocpcgaming.com
Дата додавання на E-Katalog
червень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OCPC 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OCPC.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити OCPC MFL-300 SSDM2PCIEF256G 256 GB

Усі ціни 38 →

OCPC Внутрішній SSD диск OCPC MFL-300 256GB (SSDM2PCIEF256GB)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
3 099 грн.

SSD накопичувач OCPC MFL-300 256GB (SSDM2PCIEF256GB) SSDM2PCIEF256GB

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
3 000 грн.

Накопичувач SSD M.2 2280 256GB OCPC (SSDM2PCIEF256GB) SSDM2PCIEF256GB

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
2 836 грн.

Накопичувач SSD M.2 2280 256 Гб PCI-E 3.0 x4 OCPC (SSDM2PCIEF256GB)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 381 грн.

Ocpc MFL-300 256 Gb (SSDM2PCIEF256G)

Тип накопичувача: внутрішній / Обсяг: 256 ГБ / Інтерфейс підключення: PCI-Express 4.0 (x4) / Форм-фактор: M.2 (2280)
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 940 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на OCPC MFL-300 SSDM2PCIEF256G 256 GB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації OCPC MFL-300 SSDM2PCIEF256G

Ціни на OCPC MFL-300 SSDM2PCIEF256G
OCPC MFL-300 SSDM2PCIEF1TB 1 TBвід 5 799 грн.28 пропозицій
OCPC MFL-300 SSDM2PCIEF128G 128 GBвід 1 759 грн.38 пропозицій
OCPC MFL-300 SSDM2PCIEF256G 256 GBвід 2 381 грн.38 пропозицій
OCPC MFL-300 SSDM2PCIEF512G 512 GBвід 3 947 грн.64 пропозиції