Смеситель Paffoni Jo JO015CR
Фото 3 |
Paffoni Jo JO015CR |
|
Смеситель на 2 потребителя.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Paffoni Jo JO015CR
Змішувач для душу на 2 споживача Paffoni Jo (колір - хром), в комплекті із | 6 722 грн. |
Змішувач для душа Paffoni JO 015 прихованого монтажу (2 виходи), хром (JO0 | 6 722 грн. |
Змішувач для душу Paffoni JO 015 прихованого монтажу (2 виходи), хром (JO0 | 6 722 грн. |
Змішувач для душу на 2 споживача Paffoni Jo (колір - чорний матовий), в ко | 8 744 грн. |
Змішувач для душа Paffoni JO015 прихованого монтажу (2 виходи), чорний мат | 8 744 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →