Paffoni Jo JO015CR
Photos 3 |
Paffoni Jo JO015CR |
|
Mixer for 2 consumers.
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Paffoni Jo JO015CR
Змішувач для душу на 2 споживача Paffoni Jo (колір - хром), в комплекті із | 6 722 ₴ |
Змішувач для душа Paffoni JO 015 прихованого монтажу (2 виходи), хром (JO0 | 6 722 ₴ |
Змішувач для душу Paffoni JO 015 прихованого монтажу (2 виходи), хром (JO0 | 6 722 ₴ |
Змішувач для душу на 2 споживача Paffoni Jo (колір - чорний матовий), в ко | 8 744 ₴ |
Змішувач для душа Paffoni JO015 прихованого монтажу (2 виходи), чорний мат | 8 744 ₴ |
We recommendCompare using chart →