Змішувач Ravak Flat FL 065.00
Фото 5 |
Ravak Flat FL 065.00 |
|
Внутрішня частина (блок змішування) змішувача набувається окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Flat FL 065.00
Усі ціни 7 →Ravak Ravak Flat FL 065.00 (X070123) X070123 | 6 622 грн. |
Змішувач прихованого монтажу Ravak Flat FL 065.00 (X070123) X070123 | 6 622 грн. |
Ravak Ravak Змішувач FLAT д/прихов.монтажу з перемик.д/R-box (FL 065.00) - | 6 234 грн. |
Змішувач FLAT д/прихов.монтажу з перемик.д/R-box (FL 065.00) X070123 | 6 622 грн. |
Змiшувач для ванни RAVAK Flat FL 065.00 X070123 | 6 235 грн. |
Ravak Ravak Flat FL 065.20 (X070179) X070179 | 8 385 грн. |
Змішувач прихованого монтажу Ravak Flat FL 065.20 чорний матовий (X070179) | 8 385 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →