Змішувач Paffoni Tweet Round ZDUP110CR
Відео 7Фото 6 |
Paffoni Tweet Round ZDUP110CR |
|
Шланг з захистом від перекручування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Tweet Round ZDUP110CR
Усі ціни 82 →Гігієнічний душ Paffoni Tweet Round чорний матовий ZDUP110NO | 5 990 грн. |
Гігієнічний душ прихованого монтажу Paffoni Tweet Round Mix із змішувачем | 5 990 грн. |
Paffoni Paffoni ZDUP 110 BO TWEET ROUND MIX Tondo ZDUP110BO | 5 990 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу PAFFONI Tweet Round Mix прихованого монтажу | 6 014 грн. |
Набір з гігієнічним душем Paffoni Tweet Round бронза (ZDUP110BR) ZDUP110BR | 8 031 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →