Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Сковороди   /   Pepper

Гриль-сковорідка Pepper Agat PR-2210 28 см

Фото - Сковорода Pepper Agat PR-2210 28 см
Pepper Agat PR-2210
24 см28 см
Колір
Тип
гриль
Розмір
28 см
Матеріал сковороди
кований алюміній
Матеріал ручок
силікон
Антипригарне покриття
+ / Greblon C2 /
Кількість шарів покриття
3 шари
Функції та можливості
індукційне дно
рифлене дно
механізм знімних ручок
використання в духовці
Країна походження бренду
Китай
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Як вибрати сковорідкуРозбираємося, як вибрати сковорідку в залежності від бюджету, частоти використання, страв і умов експлуатації

Купити Pepper Agat PR-2210 28 см

Усі ціни 10 →

Сковорода гриль Pepper зі знімною ручкою Агат 28 см (PR-2210)

Тип сковороди: Гриль / Діаметр, см: 28 / Матеріал корпусу: Алюміній кований / Антипригарне покриття: Greblon / Кришка в компл... щеекті: немає / Матеріал ручки: силікон / Додатково: знімна ручка, Миття у посудомийній машині / Тип варильної поверхні: електрична, Склокерамічна, індукційна, Духовка, газова
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 811 грн.

Сковорода-гриль PEPPER Agat 28x28 см Black (PR-2210) PR-2210

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 465 грн.

Сковорода гриль Pepper PR-2210 Агат зі з'ємною ручкою 28 см (124140)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 509 грн.

Сковорода гриль Pepper Agat (PR-2210) Agat (PR-2210)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 14 міс.
Поскаржитись
1 700 грн.

PEPPER Сковорідка PEPPER PR-2210 Агат Black 28x28 см зі зємною ручкою

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
849 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Pepper Agat PR-2210 28 см

Модификації Pepper Agat PR-2210

Ціни на Pepper Agat PR-2210
Pepper Agat PR-2209 24 смвід 719 грн.10 пропозицій
Pepper Agat PR-2210 28 смвід 849 грн.12 пропозицій