Каструля Pepper Agat PR-2215
Pepper Agat PR-2215 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Agat PR-2215
Усі ціни 11 →Кастрюля Pepper ''Агат'' PR-2215, 5.3л 124176 | 970 грн. |
Pepper Агат 5,3 л (PR-2215) Агат5,3л(PR-2215) | 999 грн. |
Pepper PR-2215 | 900 грн. |
Каструля Pepper Agat 24 см 4.4 л (PR-2215) Agat 24 см 4.4 л (PR-2215) | 1 813 грн. |
PEPPER PR-2215 | 2 189 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Pepper Agat PR-2215
Ціни на Pepper Agat PR-2215 |
---|---|---|---|---|
Pepper Agat PR-2213 | від 706 грн. | 11 пропозицій | ||
Pepper Agat PR-2214 | від 757 грн. | 11 пропозицій | ||
Pepper Agat PR-2215 | від 900 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →