Монітор Philips 27B2U3601H 27 " чорний (27B2U3601H/00)
Фото - Монітор Philips 27B2U3601H 27 "  чорний
Фото 7
Philips 27B2U3601H 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:120 Гц
Контрастність:1 500:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:USB-C (DP Alt Mode) • DisplayPort v1.4 • HDMI v2.1, LAN
Камера із можливістю нахилу на +-30°.
Всі характеристики
Характеристики 27B2U3601H
Колір
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів120 Гц
Розмір пікселя0.23 мм
Час відгуку (GtG)4 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість350 кд/м²
Статична контрастність1 500:1
Глибина кольору8-bit (16.7M Colors)
Колірне охоплення (sRGB)108 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4
HDMI v2.1
USB-C (DP Alt Mode)
Вихід DisplayPort (послідовний)
Передача потужності
Потужність PD90 Вт
USB-A хаб3x5Gbps / 1xBC 1.2 /
USB-C хаб1x5Gbps
Швидка зарядка
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
LAN / 1 Гбіт/с /
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
Adaptive-Sync
Портретний режим
Поворот екрана / +- 180° /
Регулювання висоти / 150 мм /
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x2 Вт
Вебкамера / 5 МП /
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність21 Вт
Клас енергоспоживання (new)D
Габарити (ШхВхТ)615x540x299 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)615x361x46 мм
Вага6.57 кг
Вага без підставки4.9 кг
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Маркування виробника
27B2U3601H/00
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Усі ціни 6 →
Монітор Philips 27B2U3601H/00
27", IPS, 2560 x 1440, 120 Гц, 16:9, 350 кд/м2, 1500:1, 21.12 Вт, 62 х 54 х 30 см, VESA - 100x100 мм, так, 6.57 кг, чорний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
Монітор Philips 27B2U3601H/00
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
Монiтор 27" Philips 27b2u3601h/00
- Серія: Бізнес - Діагональ, дюйм: 27.00 - Співвідношення сторін: 16:9 - Тип матриці: IPS - Роздільна здатність:... ще2560x1440 - Покриття екрану: Матове - Геометрія екрану: Плоский - Особливості: TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), USB-концентратор: USB3.2, Gen1, 5G, upstream 1xUSB-B , USB-A downstream x 3 (with 1 for fast charge B.C 1.2), USB-C downstream x 1(Data, PD 15W), Вбудована веб-камера: 5.0 мП с мікрофоном та LED індикацією з наклоном -/+ 30град,
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Монiтор Philips 27" 27B2U3601H/00 UA 27B2U3601H/00
Sota.storeМенше року
Гарантія: від виробника
Монiтор TFT PHILIPS 27" 27B2U3601H/00 IPS QHD 120Hz HDMI DP USB-C WebCam Pivot USB MM 27B2U3601H/00
icom.net.uaЗ нами 1 рік
Гарантія: 24 міс. від виробника
Монітор Philips 27B2U3601H/00