Телевізор Philips 75PUS8919 (75PUS8919/12)
Фото - Телевізор Philips 75PUS8919
Фото 3
Philips 75PUS8919
Екран:75 ", 3840x2160 пікс., 100/120 Гц, game mode 144 Гц
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Вбудований датчик освітлення.
144 Гц доступне лише в іграх під час підключення до ПК.
Всі характеристики
Характеристики 75PUS8919
Колір
Розмір діагоналі75 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / Titan OS /
ПроцесорPhilips P5 Perfect Picture
Дисплей
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Upscalingдо 4K
Частота зміни кадрів100/120 Гц
Підтримка HDRHDR10, Dolby Vision
AMD сумісністьAMD FreeSync Premium
Мультимедіа
Потужність звуку50 Вт
Кількість динаміків2 шт. / 2.1 система /
Сабвуфер / 30 Вт /
АудіодекодериDolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi 5 (802.11ac)
Miracast
Bluetooth v5.2
Ambilight
керування голосом
Amazon Alexa / вбудована /
Google Assistant / сумісність /
Роз'єми
HDMI4 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIVRR, ALLM, eARC, CEC
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 300x300 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність91 Вт / 268 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)E
Габарити (ШхВхГ)1671x1033x341 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1671x970x84 мм
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2024
Маркування виробника
75PUS8919/12
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 75PUS8919
Philips 75PUS8919/12
Габариты без подставки (мм): 1671x970x84; Габариты (мм): 1671x1033x341; Потребляемая мощность (Вт): 91; Настенное крепление:... щеVESA 300x300 мм; Выходы: mini-Jack (3.5 мм) наушники; LAN; Входы: USB: USB 2 шт; Технологии HDMI: VRR, ALLM, eARC, CEC; Версия HDMI: v 2.1; HDMI: 4 шт; Google Assistant; Amazon Alexa Размер диагонали 75 " Операционная система Smart TV (собственная система) / Titan OS / Процессор Philips P5 Perfect Picture Дисплей Покрытие экрана глянцевое Разрешение
I-sklad.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
Телевізор Philips 75PUS8919/12
Телевізор Philips 75PUS8919/12: Втілення досконалостіВідчуйте новий рівень занурення з телевізором Philips 75PUS8919/12, який... щеоб'єднує передові технології та неймовірний дизайн для створення захоплюючого досвіду. Завдяки великій діагоналі екрану 75" і високій роздільній здатності 3840 x 2160, ви отримаєте чітке і деталізоване зображення, яке оживає перед вашими очима.Унікальне підсвічування Ambilight