Телевізор Philips 85PUS8500
Відео 1Фото 5
Philips 85PUS8500
Екран:85 ", 3840x2160 пікс., 50/60 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Сумісність з Matter та Control4. Працює з Apple Home. Вбудований датчик освітлення.
Всі характеристики
Характеристики 85PUS8500
Колір
Розмір діагоналі85 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / Titan OS /
ПроцесорPhilips Pixel Precise Ultra HD
Дисплей
МатрицяQLED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Upscalingдо 4K
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіAirPlay
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Miracast
Bluetooth v5.2
Matter
Ambilight
керування голосом
Amazon Alexa
Google Assistant
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIeARC, CEC, ALLM, VRR
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 600x400 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність103 Вт / 186 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)D
Габарити (ШхВхГ)1894x1158x379 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1894x1097x96 мм
Вага56 кг / 53.52 кг без підставки /
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogчервень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 85PUS8500
Philips 85PUS8500
Колир   Розмір диагонали 85 " Операционная система Smart TV (власная система)  /Titan OS/ Proceor Philips Pixel Precise Ultra HD Дисплей Тип подтвержде... щения Прямой светодиод Покрытие экрана глянцевый Индивидуальное проживание 3840x2160 пикс. Масштабирование