Ігровий монітор Philips Evnia 24M2N3200NF 23.8 " (24M2N3200NF/00)
Фото - Монітор Philips Evnia 24M2N3200NF 23.8 "
Фото 6
23.8 "27 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 0.5 мс
Частота:144 Гц
Контрастність:1 500:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:DisplayPort v1.4 • HDMI v1.4
Всі характеристики
Характеристики Evnia 24M2N3200NF
Колір
Типігровий монітор
Діагональ23.8 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів144 Гц
Розмір пікселя0.27 мм
Час відгуку (GtG)4 мс
Час відгуку (MPRT)0.5 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість300 кд/м²
Глибина кольору16.7M Colors
Колірне охоплення (sRGB)120 %
Колірне охоплення (Adobe RGB)89 %
Колірне охоплення (DCI P3)93 %
Підтримка HDR+
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4
HDMI v1.4
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
NVIDIA G-Sync Compatible
Adaptive-Sync
Ігрові функціїприціл
висвітлення темних ділянок / ShadowBoost /
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність18 Вт
Клас енергоспоживання (new)D
Габарити (ШхВхТ)544x433x216 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)544x321x50 мм
Вага3.04 кг
Вага без підставки2.5 кг
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogлипень 2025
Маркування виробника
24M2N3200NF/00
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Усі ціни 39 →
Монітор 24" Philips 24M2N3200NF (24M2N3200NF/00) 24M2N3200NF/00
Монітор 24" Philips 24M2N3200NF (24M2N3200NF/00) / Philips / 23.8" / Full HD 1920x1080 / IPS / 144Hz / 0.5ms Smart MBR / Широ... щекоформатні (16:9) / 300 cd/m² / 1 500:1 / 17.8W / 100x100 / 36міс. / 00000
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
Philips Монітор Philips Evnia 24M2N3200NF/00 Black Gray 23.8
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Монітор Ігровий 23.8" Philips Evnia 24M2N3200NF/00
АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: 3 міс.
Монітор Philips 23.8" IPS 144Hz 24M2N3200NF/00 (UA)
Монітор Philips 23.8" IPS 144Hz 24M2N3200NF/00 (UA) — купити в Ябко Яскравий та плавний екран для роботи та ігор... щеМонітор Philips 23.8" IPS 144Hz 24M2N3200NF/00 створений для тих, хто цінує якісне та плавне зображення. Діагональ 23.8 дюйма робить його компактним, але зручним для роботи, навчання та ігор. IPS-матриця гарантує насичені кольори та стабільну картинку під будь-яким кутом огляду. Частота оновлення 144 Гц
Jabko.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Монітор Philips 24M2N3200NF/00 Dark Grey - 23.8" IPS / 1920×1080 / 144 Гц / Nvidia G-Sync, Adaptive Sync