Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Намети   /   Pinguin

Намет Pinguin Campus 5

Фото - Намет Pinguin Campus 5
Pinguin Campus 5
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:5
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:навіс, тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:нейлон
Вага:12.3 кг

Корисна площа цієї кемпінгової намету дозволяє вільно розміститися в ній п'ятьом туристам, забезпечуючи їм при цьому весь необхідний комфорт. П'ять вентиляційних вікон створюють відмінні умови для вентиляції, а щільний, міцний і водонепроникний тент з поліестеру захистить від вітру і дощу. Захисні протимоскітні сітки на входах не дадуть потрапити всередину комарам і іншим настирливим комах.

Всі характеристики
Характеристики Campus 5
Колір
Призначеннякемпінговий
Кількість місць5
Сезонністьвесна/осінь
літо
Вага12.3 кг
Конструкція
Форма корпусанапівсфера
Навіс
Тамбур+
Внутрішній намет+
Кількість входів2 шт.
Входів у спальню1 шт
Вентиляційні вікна / 5 шт. /
Каркас і матеріали
Тип каркасузовнішній
Основних дуг4 шт.
Матеріал каркасусклопластик / 11 мм /
Матеріал тентуполіестер
Водонепроникність тенту3000 мм вод. ст
Матеріал днанейлон
Водонепроникність дна10000 мм вод. ст
Захисні властивості
Посилені кути
Герметизація швів
Захист від ультрафіолету
Інше
Додатковомоскітна сітка
петля для ліхтаря
внутрішні кишені
Зовнішні розміри480x300x200 см
Внутрішні розміри230x280x190 см
Розмір у чохлі67x28x28 см
Об'єм (у складеному вигляді)52.6 л
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2012
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.

Купити Pinguin Campus 5

Усі ціни 10 →

Намет Pinguin Campus 5 (125542)

Extreme-point.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
17 862 грн.

Намет Pinguin Campus 5 зелений

Mirtovara.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
16 518 грн.

Намет п'ятимісний Pinguin Campus 5 Green (PNG 125.5) PNG 125.5

Намет п'ятимісний Pinguin Campus 5 - просторий кемпінговий намет для тривалого відпочинку на природі. Великий тамбур з 2-мя в... щеаріантами входів. Швидка установка. Може використовуватися 4 сезони.
Bagfactory.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
17 399 грн.

Намет Pinguin Campus 5, Green (PNG 125.5)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись

Намет Pinguin Campus 5 (1033-PNG 125.5)

Маркетплейс: MAUDAU  Terra Incognita З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Pinguin Campus 5

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна