Ручной отпариватель Rainberg RB-6316
Видео 2 |
Rainberg RB-6316 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Rainberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Rainberg RB-6316
Все цены 27 →Відпарювач для одягу вертикальний ручний відпарювач пароочисник для одягу | 1 190 грн. |
Отпариватель для одягу вертикальний ручної пароочищувач для одягу і штор 2 | 1 130 грн. |
Відпарювач для одягу вертикальний ручний пароочищувач для одягу та штор 25 | 2 600 грн. |
Ручний відпарювач для одягу Rainberg RB-6316 вертикальний з насадками 4 фу | 1 250 грн. |
Відпарювач для одягу вертикальний ручний пароочисник для одягу та штор 250 | 1 199 грн. |
eще 20 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →