Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Зимова шина RoadX RXFrost WU01 275/40 R20 106V

Фото - Шини RoadX RXFrost WU01 275/40 R20 106V
Фото 9
Виберіть розмір шин
RoadX RXFrost WU01 275/40 R20 106V
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
275 мм
Профіль
40 %
Посадковий діаметр
20 "
Індекс навантаження
106
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXFrost WU01 275/40 R20 106V

Усі ціни 15 →

Roadx RXFrost WU01 275/40 R20 106V XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 373 грн.

RoadX RX Frost WU01 (275/40R20 106V XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 298 грн.

Шина Roadx RX Frost WU01 275/40 R20 106V XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 166 грн.

Roadx RXFrost WU01 (275/40R20 106V)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
4 171 грн.

Зимние шины RoadX RX FROST WU01 275/40 R20 106V XL

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
4 438 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на RoadX RXFrost WU01 275/40 R20 106V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна