Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion DU71 235/45 R17 97Y

Фото - Шини RoadX RXMotion DU71 235/45 R17 97Y
Фото 10
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion DU71 235/45 R17 97Y
235/45 R17
97
Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
235 мм
Профіль
45 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
97
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
червень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXMotion DU71 235/45 R17 97Y

Усі ціни 6 →

RoadX RX Motion DU71 (235/45R17 97Y XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 402 грн.

RoadX RX Motion DU71 235/45 R17 97Y

Бренд - RoadX ;Сезон - Літні;Діаметр - 17;Тип авто - Легковий;Ширина - 235;Профіль - 45;Індекс навантаження - 97;Індекс швидкості - Y;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
3 479 грн.

Roadx Roadx RXMotion DU71 235/45 ZR17 97Y XL

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
3 249 грн.

Roadx RxMotion DU71 (235/45R17 97Y)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
3 732 грн.

Літні шини RoadX RX Motion DU71 235/45 ZR17 97Y XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 617 грн.

Літня шина RoadX RX Motion DU71 235/45 R17 97Y

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 688 грн.

Динаміка цін на RoadX RXMotion DU71 235/45 R17 97Y

Модификації RoadX RXMotion DU71 235/45 R17 97Y

Ціни на RoadX RXMotion DU71 235/45 R17 97Y
RoadX RXMotion DU71 235/45 R17 97Y від 3 249 грн.6 пропозицій