Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion DU71 235/45 R20 100W

Фото - Шини RoadX RXMotion DU71 235/45 R20 100W
Фото 10
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion DU71 235/45 R20 100W
235/45 R20
100
W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
235 мм
Профіль
45 %
Посадковий діаметр
20 "
Індекс навантаження
100
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
червень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXMotion DU71 235/45 R20 100W

Усі ціни 7 →

Roadx RXMotion DU71 (235/45R20 100W)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 788 грн.

RoadX RX Motion DU71 235/45 R20 100W

Бренд - RoadX ;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Ширина - 235;Профіль - 45;Діаметр - 20;Індекс навантаження - 100;Індекс швидкості - W;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
3 942 грн.

Roadx RxMotion DU71 (235/45R20 100W)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись

Roadx RXMotion DU71 235/45 ZR20 100W XL

Primeshyna.com.uaМенше року
(Чернівці)
Поскаржитись
4 050 грн.

Шина Roadx RXMotion DU71 235/45 ZR20 100W XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 094 грн.

Літня шина RoadX RX Motion DU71 235/45 R20 100W

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 179 грн.

Шина Шина Roadx RXMotion DU71 235/45 ZR20 100W XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  KMGlasse З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 871 грн.

Динаміка цін на RoadX RXMotion DU71 235/45 R20 100W

Модификації RoadX RXMotion DU71 235/45 R20 100W

Ціни на RoadX RXMotion DU71 235/45 R20 100W
RoadX RXMotion DU71 235/45 R20 100W від 3 788 грн.7 пропозицій