Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion H12 205/65 R16 95H

Фото - Шини RoadX RXMotion H12 205/65 R16 95H
Фото 4
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion H12 205/65 R16 95H
205/65 R16
95
H
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
205 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
95
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
71 дБ
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXMotion H12 205/65 R16 95H

Усі ціни 19 →

Roadx RXMotion H12 205/65 R16 95H

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 575 грн.

RoadX RX Motion H12 (205/65R16 95H)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 705 грн.

Літня шина ROADX RXMOTION H12 205/65R16 95H

Диаметр шины: 16" * Индекс нагрузки шины: 95/690 * Индекс скорости: H * Высота профиля шины: 65 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 205 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 205/65R16 * Класс шины: C (Эконом) * Рівень шуму: 71dB * Зчеплення на мокрій дорозі: C * Топливная экономичность: D * Тип протектора: Асимметричный * Країна виробництва: * Год производства: 2025 *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 446 грн.

ROADX Літня шина ROADX RXMOTION H12 205/65R16 95H

Диаметр шины: 16" * Индекс нагрузки шины: 95/690 * Индекс скорости: H * Высота профиля шины: 65 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 205 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 205/65R16 * Класс шины: C (Эконом) * Рівень шуму: 71dB * Зчеплення на мокрій дорозі: C * Топливная экономичность: D * Тип протектора: Асимметричный * Країна виробництва: * Год производства: 2025 *
Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 472 грн.

Шина Roadx RXMotion H12 205/65 R16 95H

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 438 грн.
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на RoadX RXMotion H12 205/65 R16 95H

Модификації RoadX RXMotion H12 205/65 R16 95H

Ціни на RoadX RXMotion H12 205/65 R16 95H
RoadX RXMotion H12 205/65 R16 95H від 2 438 грн.19 пропозицій