Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXQuest H/T02 235/65 R17 104H

Фото - Шини RoadX RXQuest H/T02 235/65 R17 104H
Відео 1Фото 2
Виберіть розмір шин
RoadX RXQuest H/T02 235/65 R17 104H
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
235 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
104
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
71 дБ
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXQuest H/T02 235/65 R17 104H

Шина Roadx RX Quest HT02 235/65 R17 104H

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 405 грн.

RoadX RX Quest H/T02 235/65 R17 104H

Бренд - RoadX ;Сезон - Літні;Діаметр - 17;Тип авто - Легковий;Індекс швидкості - H;Ширина - 235;Профіль - 65;Індекс навантаження - 104;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
7 536 грн.

Roadx RXQuest H/T02 (235/65R17 104H)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
6 985 грн.

Літня шина RoadX RX Quest H/T02 235/65 R17 104H

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 837 грн.

Динаміка цін на RoadX RXQuest H/T02 235/65 R17 104H

Відеоогляди