Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Rydanz

Літня шина Rydanz Roadster R02 195/55 R15 85V

Фото - Шини Rydanz Roadster R02 195/55 R15 85V
Відео 2
Виберіть розмір шин
Rydanz Roadster R02 195/55 R15 85V
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
195 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
85
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Офіційний сайт
en.rydanz.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rydanz 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rydanz.

Купити Rydanz Roadster R02 195/55 R15 85V

Усі ціни 6 →

Rydanz Roadster R02 (195/55R15 85V)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 833 грн.

Rydanz R02 Roadster (195/55R15 85V)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
1 909 грн.

Rydanz Roadster R02 195/55 R15 85V

Доступна розширена гарантія. Без передоплати!
infoshina.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 245 грн.

Rydanz Roadster R02 195/55 R15 85V

Доступна розширена гарантія.
Guma.com.uaЗ нами 3 роки
(Мукачево)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 233 грн.

Шини Rydanz Roadster R02 195/55 R15 85V

Shinportal.comЗ нами 7 років
(Запоріжжя)
Поскаржитись
1 925 грн.

Шина Rydanz Roadster R02 195/55 R15 85V

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 157 грн.

Динаміка цін на Rydanz Roadster R02 195/55 R15 85V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди