Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Rydanz

Літня шина Rydanz Roadster R02 205/45 R17 88W

Фото - Шини Rydanz Roadster R02 205/45 R17 88W
Відео 2
Виберіть розмір шин
Rydanz Roadster R02 205/45 R17 88W
205/45 R17
88
W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
205 мм
Профіль
45 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
88
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Офіційний сайт
en.rydanz.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rydanz 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rydanz.

Купити Rydanz Roadster R02 205/45 R17 88W

Усі ціни 17 →

RYDANZ Roadster R02 205/45 ZR17 88W XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 812 грн.

Rydanz Roadster R02 (205/45R17 88W XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 920 грн.

Літня шина RYDANZ Roadster R02 205/45R17 88W XL

Диаметр шины: 17" * Индекс нагрузки шины: 88/560 * Индекс скорости: W * Высота профиля шины: 45 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 205 * Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 205/45R17 * Тип протектора: Направленный * Додаткові маркування: XL *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 781 грн.

RYDANZ Літня шина RYDANZ Roadster R02 205/45R17 88W XL

Диаметр шины: 17" * Индекс нагрузки шины: 88/560 * Индекс скорости: W * Высота профиля шины: 45 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 205 * Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 205/45R17 * Тип протектора: Направленный * Додаткові маркування: XL *
Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 793 грн.

Шина RYDANZ Roadster R02 205/45 R17 88W XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 768 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на Rydanz Roadster R02 205/45 R17 88W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Rydanz Roadster R02 205/45 R17 88W

Ціни на Rydanz Roadster R02 205/45 R17 88W
Rydanz Roadster R02 205/45 R17 88W від 1 768 грн.17 пропозицій
Відеоогляди