SSD SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-2T00-G25 2 ТБ
Видео 16Фото 4 |
SanDisk SDSSDE61-2T00-G25 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели SanDisk.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-2T00-G25 2 ТБ
Все цены 60 →Sandisk Extreme E61 V2 2TB 2.5" USB 3.2 (SDSSDE61-2T00-G25) SDSSDE61-2T00- | 8 009 грн. |
Накопитель SSD USB 3.2 2TB SANDISK (SDSSDE61-2T00-G25) | 7 900 грн. |
Зовнішній SSD накопичувач SanDisk Extreme Portable V2 2 TB (SDSSDE61-2T00- | 7 219 грн. |
Портативний SSD SanDisk 2TB Extreme V2 E61 Type-C (SDSSDE61-2T00-G25) SDSS | 8 099 грн. |
SSD диск SanDisk E61 2TB USB 3.1 Gen 2 Type-C SDSSDE61-2T00-G25 | 7 877 грн. |
eще 20 предложений
Користувався цим SSD 7 місяців. Все було чудово. Гарна швидкість на читання і на запис, все як треба. Проте диск вийшов з ладу. Ввечері ще працював, а на ранок комп'ютер перестав його розпізнавати. Виявилося це поширена проблема саме в цій моделі. На превеликий жаль УСІ файли були втрачені. Відповідно свою основну функцію як носія файлів він провалив. Гарна швидкість на запис і на читання Вийшов з ладу і пропали усі файли Max Vinters: пользуюсь SanDisk SDSSDE61-2T00-G25 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-2T00-G25
Цены на SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-2T00-G25 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-500G-G25 500 ГБ | от 3 499 грн. | 26 предложений | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-1T00-G25 1 ТБ | от 3 630 грн. | 53 предложения | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-2T00-G25 2 ТБ | от 6 396 грн. | 61 предложение | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-4T00-G25 4 ТБ | от 12 363 грн. | 52 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →