Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Активний відпочинок та електротранспорт   /   Самокати   /   Skyper

Самокат Skyper Crush

Фото - Самокат Skyper Crush
Фото 17
Skyper Crush
Колір
Типсамокат
Максимальне навантаження100 кг
Вікова група, від7 років
Рекомендований зріст145 – 195 см
Конструкція
К-ть коліс2-колісний
Тип кермавигнутий (велосипедний)
Матеріал кермасталь
Матеріал декиалюміній
Хомут2 болти
Діаметр переднього колеса23 см
Діаметр заднього колеса20 см
Жорсткість коліс82A
Колесаполіуретанові
ВальницяABEC 7
Заднє гальмоножне
Функції та можливості
Функції та можливостіскладаний
регулювання висоти керма
амортизація
ліхтарик / фара
Інше
Максимальна висота105 см
Вага5.4 кг
Дата додавання на E-Katalogквітень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Skyper 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Skyper.

Купити Skyper Crush

Усі ціни 23 →

Самокат алюмінієвий Skyper Crush червоний (95692)

Кількість коліс: 2 / Вага самоката: від 5 до 10 кг / Тип коліс: литі / Максимальне допустиме навантаження, кг: 100 / Тип галь... щема: ножний / Матеріал коліс: поліуретан / Конструкція рами: цільна
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
4 518 грн.

Самокат Skyper Crush 95692 Червоний 116955

Від 8 років Двоколісний самокат Skyper Crush виконаний у стильному дизайні і має відмінні функціональні характерист... щеики. Особливістю даної моделі є складна конструкція та наявність світлодіодної фари. Кермо самокату регулюється по висоті. У нашому магазині Ви можете купити самокат Skyper Crush і перетворити дозвілля в захоплююче проведення часу.Характеристики двоколісного
Happyland.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 998 грн.

Самокат алюмінієвий "Skyper Crush" 95692 колеса PU, ФАРА, затискач руля, d передніх коліс - 230мм, задніх коліс 200мм, 1 амо

Маркетплейс: Rozetka.ua  Spirite З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 099 грн.

Самокат алюмінієвий "Skyper Crush" 46249 колеса PU, ФАРА, затискач руля, d передніх коліс - 230мм, задніх коліс 200мм, 1 амо

Маркетплейс: Rozetka.ua  Spirite З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Двоколісний самокат "Crush" алюмінієвий, фара, амортизатор От 8 до 16 лет Skyper (2000002311690)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Made for your Space З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 116 грн.
ще 18 пропозицій

Динаміка цін на Skyper Crush