Soundcore Q20i (A3004G11)
Видео 4Фото 9 |
Soundcore Q20i |
|
Долгоиграющие беспроводные наушники комфортной носки из кавалерии полноразмерных накладных моделей складной конструкции. Soundcore Q20i под силу держать беспроводное сопряжение с двумя устройствами в одночасье по протоколу Bluetooth v 5.0 — при необходимости пользователь вправе быстро переключаться между источниками аудиосигнала. Также допускается проводной способ подключения наушников, причём в этом режиме реализована совместимость с сертифицированным аудио в формате Hi-Res.
Наушники оборудовали большими 40-миллиметровыми излучателями, которые воспроизводят детализированный звук и глубокие нижние частоты по технологии Bass Up. На десерт в модели заготовлена тонкая настройка звучания через мобильное приложение Soundcore, где доступно 22 пресета штатного эквалайзера и пользовательские предустановки звука. Наушники поддерживают активное шумоподавление, имеют прозрачный режим, а встроенный микрофон и функция гарнитуры позволяют принимать звонки на сопряжённый смартфон. В режиме без шумоподавления автономная работа модели обеспечивается в течение до 60 часов, с активным «шумодавом» — до 40 часов. Притом буквально 5 минут зарядки хватает на 4 часа работы наушников.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Soundcore 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Soundcore.
Купить Soundcore Q20i
Все цены 62 →Навушники ANKER SoundСore Q20i Black (A3004G11) | 2 399 грн. |
Навушники Anker SoundCore Q20i Black (A3004G11) | 2 399 грн. |
Навушники SoundСore Life Q20i Black (A3004G11) | 2 149 грн. |
Бездротові навушники Anker SoundCore Q20i Black (A3004G11) A3004G11 | 2 399 грн. |
Наушники ANKER SoundCore Q20i Black A3004G11 | 2 399 грн. |
Дизайн, комфорт, зарядка, керування, кількість функцій, підключення, звук з НАЛАШТОВАНИМ еквалайзером, співвідношення ціна/якість Шумопоглинання та прозорий режим, початкові налаштування еквалайзера, складання та компактність, запах з коробки, дроти в комплекті, еквалайзер не налаштовується в програмі при дротовому підключенні що робить звук заглушеним Markied: пользуюсь Soundcore Q20i менее месяца |
Брав у Польщі за 150 злотих що набагато вигідніше ніж в Україні. При початкових налаштуваннях еквалайзера ("покращені" баси) звук дуже заглушений якийсь, тому скористайтесь програмою Soundcore в якій є можливість налаштувати під себе еквалайзер, щоб зробити звук нормальним. Також можна переключати режими і переключатись між двома пристроями. Відкривши коробку від навушників починається сморід пластику з Китаю який висмерджується з навушників цілий день. В коробці з навушниками є кабелі usb c для зарядки та aux jack 3.5mm. Довжину вони пожаліли а про товщину взагалі мовчу, дріт порветься від першого ж висмикування. Дизайн навушників гарний, матовий пластик з глянсовим логотипом. Дещо мені не дуже подобається, наприклад розташування кнопок і те що вони клацають + що вони надто масивні. Амбюшури м'які та приємні, але спочатку у мене чомусь від них свербіла шкіра. Навушники підключаються легко і швидко. Щодо шумопоглинання то воно таке собі, наче багато звуків заглушує але при цьому не вітер, працює взагалі рандомно. З прозорим режимом та сама ситуація. Звук такий собі, але хватає щоб почути що до тебе говорять на відстані +-3 метри і що ззаду їде машина. Функція складання у навушників не дуже корисна тому що повністю їх скласти не вийде.