ДБЖ SVC RT-2KSB 2000 ВА
![]() |
SVC RT-2KSB 2000 ВА |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SVC 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SVC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати ДБЖМетоди вибору ДБЖ для котла, комп'ютера, холодильника та іншої техніки

Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Купити SVC RT-2KSB 2000 ВА
Усі ціни 27 →| 15 075 грн. |
Джерело безперебійного живлення SVC RT-2KSB On-Line, RM 2000ВА/2000Вт SVC (RT-2KSB) | 24 213 грн. |
| 13 565 грн. | ![]() |
Svc RT-2KSB Rm 2000VA | 24 952 грн. | ![]() |
| 25 183 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації SVC RT-2KSB
| Ціни на SVC RT-2KSB |
|---|---|---|---|---|
| SVC RT-1KSB 1000 ВА | від 11 699 грн. | 17 пропозицій | ||
| SVC RT-2KSB 2000 ВА | від 13 565 грн. | 27 пропозицій | ||
| SVC RT-3KSB 3000 ВА | від 21 839 грн. | 16 пропозицій | ||