Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   Synology

Жорсткий диск (HDD) Synology Plus Series HAT3300-4T 4 TB

Фото - Жорсткий диск (HDD) Synology Plus Series HAT3300-4T 4 TB
Фото 5
Synology HAT3300-4T
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
4 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Гарантія виробника
3 роки
Об'єм буфера обміну
256 МБ
Частота обертання шпинделя
5400 об/хв
Швидкість передачі даних
202 МБ/с
Споживана потужність під час роботи
4.85 Вт
Споживана потужність при очікуванні
3.96 Вт
Рівень шуму при зчитуванні
27 дБ
Рівень шуму у режимі очікування
23 дБ
Напрацювання на відмову
1 млн. год
Розміри
147x102x20 мм
Вага
490 г
Офіційний сайт
synology.com
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Synology 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Synology.
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Купити Synology Plus Series HAT3300-4T 4 TB

Усі ціни 21 →

HDD 3.5" SATAIII 4TB Synology Plus 5400rpm 256MB (HAT3300-4T) HAT3300-4T

Plus Series 3.5 SATA HDD Надійні жорсткі диски спеціально розроблені для систем Synology в домашніх умовах і невеликих офісах... ще. Чудова надійність Використовуючи технологію 100% звичайного магнітного запису (CMR), дискові накопичувачі серії Plus забезпечують стабільну продуктивність запису протягом усього терміну служби. Просте оновлення вбудованого ПЗ Оновлення мікропрограмного забезпечення можна виконувати безпосередньо через DSM, що дозволяє дискам отримувати останні виправлення і виключає необхідність виймання диска. Всебічне тестування Диски Synology серії Plus проходять ретельне тестування на сумісність та стрес-тестування для забезпечення безперебійної роботи в режимі 24/7 при розрахованих на навантаження.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
13 668 грн.

Жорсткий диск Synology HAT3300 SATA III 4TB (HAT3300-4T) HAT3300-4T

Synology HAT3300 SATA III — надійний жорсткий диск для невеликого офісу та роботи з дому. Ця серія розроблена для надійного,... щезносостійкого та високопродуктивного цілодобового зберігання даних у системах Synology для малого та середнього бізнесу.Накопичувач пройшов понад 300 000 годин тестування на надійність NAS-класу, що підтверджує його здатність забезпечити стабільну продуктивність у
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
14 389 грн.

Жорсткий диск Synology 3.5" SATA 3.0 4ТБ 5400 (HAT3300-4T) HAT3300-4T

Plus Series 3.5 SATA HDD Надійні жорсткі диски, спеціально розроблені для систем Synology для дому та малого офісу. Переваги... щеSynology: Довговічність: Призначені для роботи в режимі 24/7. Оновлення: Безпроблемне оновлення мікропрограми через DSM. Універсальна підтримка: Швидке усунення несправностей від Synology. Висока надійність Використовуючи 100% традиційну технологію магнітного запису (CMR), дискові
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
14 131 грн.

Жорсткий диск HDD 3.5` Synology Plus HAT3300 SATA 256MB 4TB (HAT3300-4T)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
12 699 грн.

Жорсткий диск Synology Plus HAT3300 4 TB (HAT3300-4T) HAT3300-4T

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
13 560 грн.
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на Synology Plus Series HAT3300-4T 4 TB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна