Наушники
Technics EAH-AZ40
Видео 20Фото 22 |
Technics EAH-AZ40 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Technics 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Technics.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Technics EAH-AZ40
Все цены 40 →Навушники Panasonic/Technics EAH-AZ40-S | 2 999 грн. |
Безпровідні навушники Technics EAH-AZ40G-K | 2 999 грн. |
Навушники бездротові TWS Technics EAH-AZ40G-K | 3 999 грн. |
Навушники Technics EAH-AZ40G TWS JustMyVoice IPX4 Black EAH-AZ40G-K | 2 999 грн. |
Навушники TECHNICS EAH-AZ40G TWS JustMyVoice IPX4 Black (EAH-AZ40G-K) | 2 999 грн. |
eще 20 предложений
Круті навушники, вибирав з Oppo, Huawei і цих, важливо було з хорошим мікрофоном і хорошим звуком. Принципі так і вийшло, звук якісний, не прям вау, але достойний, мікрофон буває норм, буває погано працює, якщо розмовляти біля траси, то шум буде заглушатись разом з вашими словами. Доволі приємне озвучення підказок, ну і автономність могла б бути кращою. 8/10 як на мене по ціна-якість. Звук, Автономність, Легкість, Зручність, Приємний підкажчик Автономність могла б бути трохи кращою і кейс трохи люфтить, ну і з мікрофоном бувають неполадки |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →